TARİHÇEMİZ

Petite Maison'un büyüleyici dünyasına hoş geldiniz

Bizimle keyifli bir yolculuğa başlayın.

2010

Küçük mutlu bir yuvanın sıcaklığından yola çıkarak cildine ve kendine verdiği değeri destekleyen markamız, her cilt tipine ve ihtiyacına uygun bir ürün yelpazesine sahiptir. En iyi formüller ve besleyici içeriklerle zenginleştirilmiş bileşenlerle doğal güzelliğinizi ön plana çıkaran ve kalıplaşmış güzellik algılarından kurtularak 1950'lerin modern çağıyla buluşan ürünlerimizi oluşturduk.

1950'lerden günümüze uzanan bu yolculukta Petite Maison ailesi olarak; saçın, yüzün ve bedenin tek başına hiçbir şey ifade etmediği ve küçük bir dokunuşun birçok şeyi değiştirebileceği düşüncesiyle yola devam etti.

Çünkü cildin senin evin

Güzellik iyi hissetmektir. İyi hissetmenin ilk adımı cildinizi sevmekle başlar. "Cildin senin evin" sloganıyla çıktığımız bu yolda Petite Maison, herksin cildiyle barışık olmasını ve ona iyi bakmasını desteklemeye devam edecek.
Gücünü doğal içeriklerden alan Petite Maison ürünleri ile kaliteli, özgün ve eşsiz bir cilt bakımı sunmayı hedefliyoruz.

Geleceğe Miras Marka DeğerimizGeçmişi geleceğe taşıdığımız markamızda, besleyici içerikleri doğa dostu formüllerle birleştirerek, kaliteli, yenilikçi ve farklı ürünler ışığında doğru kalite-fiyat oranını sağlayarak sizler için üretiyoruz. Geçmişten gelen dokunuşlarla geleceğe miras bir marka değerine sahip olan Petite Maison, siz değerli tüketicilerimizin evindeki sıcaklığı ve özgüveni yansıtıyor.


38 Yıllık TecrübeBFF Kozmetik, 38 yıllık tecrübesi ile kozmetik ürünleri tasarlamak, üretmek, pazarlamak ve satmak amacı ile 2010 yılında kurulmuştur. BFF Kozmetik'in merkezi Tuzla / İstanbul'dadır. Fabrikamız 16.000 m²'dir ve tesisimiz İhracat ve İthalat Departmanı, Satış Departmanı, Grafik ve Pazarlama Departmanı, Ar-Ge Departmanı ve Depo birimlerine sahiptir. Petite Maison, cilt, saç ve vücut bakımı için geliştirilmiş geniş ürün yelpazesini içeren bir BFF kozmetik markasıdır.


Ürünlerimizi benzersiz kılan nedir?
  • Tüm cilt tipleri için geniş ürün yelpazesi.
  • Her yaş için fayda.
  • Çok işlevlilik ve etkinlik.
  • Biyolojik olarak aktif ve etkili bitki kompleksleri, bileşenleri.
  • Nazik bakım sağlayan hafif dokular.
  • Düşük alerjik reaksiyon riski.