İÇERİK KILAVUZU

Doğadan ilhan alıyor, doğa ile uyum içinde üretiyoruz.

İÇERİK YAKLAŞIMIMIZ

 


 

 

PEMBE POMELOTurunçgil ailesinin tüm meyveleri gibi pomelo da C Vitamini açısından süper zengindir. Ayrıca düşük kalorilidir ve vücut ağırlığının korunmasına yardımcı olur ve yeterli temel diyet lifleri ve proteinleri sağlar. Ayrıca, pomelolar metabolizmayı ve hücresel enerji gereksinimlerini düzenlemek için önemli B vitaminleri spektrumunu da sunar.

Pomelo, cilt hücrelerinin yaşlanma sürecini geciktirmeye yardımcı olan spermidin içerir. Flavonoid bitki antioksidanlarının karoten sınıfı ayrıca kırışıklıkların, ince çizgilerin ve çökmüş cildin görünümünü azaltmada önemli bir rol oynar. Pomelo meyvesi yemek veya suyunu içmek, cilt dokusunun esnekliğini ve sıkılığını korumak için gerekli bir protein olan kolajen üretimini artırmaya da yardımcı olacaktır.

Canlılık ve tazelik dolu, parlak ve ışıltılı bir ciltten daha güzel ne olabilir?

Pembe Pomelo özü, temizleyici ve peeling özellikleriyle yumuşaklık ve canlılık sağladığı için hassas ciltler için mükemmel şekilde uygundur.

Bir hücre yenileme aktivatörü olarak Pembe Pomelo özü ölü hücrelerin ve düzensizliklerin giderilmesinde rol oynar, böylece cildin rahatlamasını, yumuşamasını ve cilt tonunun eşitlenmesini sağlar.

 


ONARICI DOĞAL BİLEŞENLERGünümüzde geleneksel yoğun tarım doğal kaynaklarımızı tehdit etmekte. Toprak kalitesini bozdu, biyolojik çeşitliliği azalttı, birçok ormanı çorak araziye dönüştürdü ve çevredeki toplulukların sağlığı ve refahı üzerinde olumsuz bir etkiye sahip oldu. Sadece çevre ve onu üretmeye yardımcı olan insanlar üzerinde olumlu etkisi olan bir ürün satın aldığınızı hayal edin - işte bizim vizyonumuz bu.
Ekosistemlerin yenilenmesini destekleyen onarıcı tarımdan elde edilen doğal bileşenler kullanıyoruz. Şu anda portföyümüzü önümüzdeki on yıl içinde onarıcı bir işe nasıl uygun hale getirebileceğimizi inceliyoruz. Ormansızlaşmayı tersine çevirmeyi, bozulmuş toprağı eski haline getirmeyi, biyo çeşitliliği artırmayı ve su döngülerini iyileştirmeyi hedefliyoruz. Kullandığımız içeriğin çevre ve insanlar üzerinde net bir olumlu etkisi olacak şekilde üretilmesini sağlamak zor olacak, ancak bu hedefe ilerliyoruz ve bu yolculuktan heyecan duyuyoruz. Bu yüzden onlara 'onarıcı doğal içerikler' diyoruz.