İLHAMLAR

jeweler2-quote

Binlerce farklı çatı altında aynı değerleri hissedenler adına Petite Maison'u kurduk. Çünkü cildin senin evin.

Max Azaryad

Petite Maison Kurucusu

01

Güzellik bizim ilham kaynağımızdır.

Saçın, yüzün ve bedenin tek başına hiçbir şey ifade etmediğine tanık olduk. İşte o zaman en güçlü kelimelerimizin cümlelerimizden oluşmadığını, küçük bir dokunuşun neleri değiştirebileceğini fark ettik.
Çok mutlu olduğunuzda ya da dibe vurduğunuzda önce kendinize söylersiniz. Vazgeçmemek, hep ona gitmek, ona koşmayı istersiniz.

Çünkü insan ne olursa olsun kendini yalnız bırakmaz, kendini güvende hissedeceği bir yer arar ve o yer hep kendisi olur. Kendi evi haline gelir. O zaman kendini güvende hissedeceği bir çatıya sahip olmanın ne kadar değerli olduğunu hisseder ve bu çatının temeli kişinin cildinde başlar. Onunla ne kadar barışık olursan, onu ne kadar kabullenirsen o kadar ait olursun evine, kendine, bedenine, tenine...

Saf cilt saf güzellik!

"Cildin senin evin" sloganıyla yola çıktığımız hikayemizde, geleceğe uygun iş modelini benimsiyor ve sürdürülebilir hedefler doğrultusunda gelecek nesillere iyi bir miras bırakmak için çalışıyoruz. Ürün kategorilerimiz ve içerik seçimlerimizle ileriye dönük bir dünya için çalışmaya devam ediyoruz.

02
03

Hadi 50'ler!

50'li yılların güzellik anlayışından ilham alıyoruz. Güzelliğin sadelikten ve sağlıklı bir ciltten geldiğine inanıyoruz, bu yüzden günümüzün kozmetik teknolojisini kullanarak 50'li yılların sağlıklı cilt ve güzellik anlayışından besleniyoruz.

Dünyayı arındırın!

İlhamımızı doğadan ve sevgiyle yapılan her işten aldık. 1950'li yılların atmosferini günümüz dünyasıyla buluşturduk. Belirli güzellik algılarını yıkmaya çalışıyor ve her cildin güzel olduğuna, böylece herkesin kendini sevmek için cildini sevmeye başlaması gerektiğine inanıyoruz. Petite Maison kurulduğu günden bu yana markamızı güçlü, kendinden emin ve dinamik bir marka haline getirmek ve herkese, her tene, her cinsiyete kendini mutlu ve iyi hissettirmek için çok çalıştık. Çünkü herkes güzeldir ve her cilt iyi bir bakımı hak eder. Doğadan ilham alarak, nazik ve iyileştirici olmayı, birleştirici, yatıştırıcı ve aydınlık bir atmosfer yaratmayı benimsiyoruz. Üretim sırasında ve sonrasında hiçbir hayvana zarar vermiyor, doğanın en güzel içeriklerinden faydalanıyoruz. İlk ve en önemli amacımız dünyamızı arındırmak.

04

jeweler2-headingdash
#cildinseninevin