HAKKIMIZDA

Bizi daha yakından tanımanızı istiyoruz.

parallax background
 

Tarihçemiz


Küçük mutlu bir yuvanın sıcaklığından yola çıkarak cildine ve kendine verdiği değeri destekleyen markamız, her cilt tipine ve ihtiyacına uygun bir ürün yelpazesine sahiptir. En iyi formüller ve besleyici içeriklerle zenginleştirilmiş bileşenlerle doğal güzelliğinizi ön plana çıkaran ve kalıplaşmış güzellik algılarından kurtularak 1950'lerin modern çağıyla buluşan ürünlerimizi oluşturduk.

parallax background

Değerlerimiz


Geçmişi geleceğe taşıdığımız markamızda, besleyici içerikleri doğa dostu formüllerle birleştirerek, kaliteli, yenilikçi ve farklı ürünler ışığında doğru kalite-fiyat oranını sağlayarak geleceğe ayrıcalıklar sunuyor, global ve Türkiye pazarında sizler için üretiyoruz. Geçmişten gelen dokunuşlarla geleceğe miras bir marka değerine sahip olan Petite Maison, siz değerli tüketicilerimizin evindeki sıcaklığı ve özgüveni yansıtıyor.

 
parallax background
 

İçerik Kılavuzu


Cilt bakımında en önemli nokta içeriklerin cilde zarar vermemesi, cilt bariyerini aşındırmaması ve sağlıklı bir görünüm sağlamasıdır. Herkesin ihtiyaçları ve hassasiyetleri farklıdır. Cildinize iyi gelen formülü bulmak kadar sevdiğiniz üründen vazgeçmek de bir o kadar zordur. Vazgeçilmez bir marka olmak için tüm içeriklerimizi özenle seçiyor ve benzersiz formülasyonlar üretiyoruz.

parallax background

Sertifikalarımız


Üretim kalitemizden ödün vermeden her zaman en iyisini, en doğrusunu ve en sağlıklısını üretmeye çalışıyoruz. Bu nedenle düzenli denetimlerle üretim alanımızı geliştirmeye devam ediyoruz. Ar-Ge faaliyetlerine zaman ve bütçe ayırarak dünya trendlerini yakalıyor, hatta trendleri belirliyoruz.